Manisa 2.Amatör Küme Fikstürü Çekildi.

CEVDET-YILDIRIM2016-2017 Manisa 2.Amatör Küme Fikstür  çekimi Tertip Komitesi Futbol  İl Temsilcisi Erol  TİMUR Başkanlığında toplanarak gerçekleşti.

Toplam 44 takımın 6 grupta mücadele edeceği 2. Amatör Lig’de sezonun takvimi belli oldu. Maçlar 18-19 Şubat 2017 tarihinde başlayacak.

6 TAKIM DOĞRUDAN 1.AMATÖR KÜMEYE YÜKSELECEK

Gruplarında 1.nci  olan 6 takım doğrudan, 1.Amatör Kümeye yükselecek.

 

Her takımın 18 kişilik müsabaka listesinde 1987 ve daha büyük doğumlu en fazla 9 (Dokuz) futbolcu yer alırken, 2001 doğumlu sporcular 2.Amatör Kümede oynayamayacak..

GRUPLAR ve FİKSTÜR ŞÖYLE:

A GRUBU
ÜZÜMOVALI
ÇANAKÇI
SALİHLİ LİDYA
KEMER DAMLARI
BEYLİKLİ
YENİ MAHALLE
TEPEKÖY
SALİHLİ SANAYİ

SALİHLİ LİDYA- ÇANAKÇI 19.2.2017 13:00 A.KARAYİĞİT
KEMER DAMLARI- ÜZÜMOVALI 19.2.2017 14:00 P. DAMLARI
BEYLİKLİ- TEPEKÖY 19.2.2017 15:00 A.KARAYİĞİT
YENİ MAHALLE -SALİHLİ SANAYİ 19.2.2017 14:00 KİLLİK

ÜZÜMOVALI- BEYLİKLİ 25.2.2017 14:00 KİLLİK
ÇANAKÇI-KEMER DAMLARI 25.2.2017 15:00 TRAZLAR
TEPEKÖY- YENİ MAHALLE 25.2.2017 15:00 TEPEKÖY
SALİHLİ SANAYİ- SALİHLİ LİDYA 25.2.2017 14:00 A.KARAYİĞİT

KEMER DAMLARI -SALİHLİ LİDYA 5.3.2017 14:00 P. DAMLARI
BEYLİKLİ- ÇANAKÇI 5.3.2017 14:00 A.KARAYİĞİT
YENİ MAHALLE- ÜZÜMOVALI 5.3.2017 14:00 KİLLİK
TEPEKÖY -SALİHLİ SANAYİ 5.3.2017 14:00 TEPEKÖY

ÜZÜMOVALI -TEPEKÖY 12.3.2017 15:00 KİLLİK
ÇANAKÇI YENİ-MAHALLE 12.3.2017 15:00 TRAZLAR
SALİHLİ LİDYA- BEYLİKLİ 12.3.2017 14:00 A.KARAYİĞİT
SALİHLİ SANAYİ- KEMER DAMLARI 12.3.2017 12:00 A.KARAYİĞİT

BEYLİKLİ KEMER- DAMLARI 19.3.2017 12:00 A.KARAYİĞİT
YENİ MAHALLE -SALİHLİ LİDYA 19.3.2017 14:00 KİLLİK
TEPEKÖY- ÇANAKÇI 19.3.2017 15:00 TEPEKÖY
SALİHLİ -SANAYİ ÜZÜMOVALI 19.3.2017 14:00 A.KARAYİĞİT

ÇANAKÇI -ÜZÜMOVALI 26.3.2017 15:00 TRAZLAR
SALİHLİ LİDYA- TEPEKÖY 26.3.2017 12:00 A.KARAYİĞİT
KEMER DAMLARI -YENİ MAHALLE 26.3.2017 15:00 P. DAMLARI
BEYLİKLİ -SALİHLİ SANAYİ 26.3.2017 14:00 A.KARAYİĞİT

ÜZÜMOVALI -SALİHLİ LİDYA 2.4.2017 15:00 KİLLİK
YENİ MAHALLE -BEYLİKLİ 2.4.2017 13:00 KİLLİK
TEPEKÖY -KEMER DAMLARI 2.4.2017 15:00 TEPEKÖY
SALİHLİ SANAYİ -ÇANAKÇI 2.4.2017 14:00 A.KARAYİĞİT

2.DEVRE

ÇANAKÇI -SALİHLİ LİDYA 16.4.2017 15:00 TRAZLAR
ÜZÜMOVALI- KEMER DAMLARI 16.4.2017 15:00 KİLLİK
TEPEKÖY- BEYLİKLİ 16.4.2017 14:00 TEPEKÖY
SALİHLİ SANAYİ- YENİ MAHALLE 16.4.2017 14:00 A.KARAYİĞİT

BEYLİKLİ -ÜZÜMOVALI 22.4.2017 12:00 A.KARAYİĞİT
KEMER DAMLARI -ÇANAKÇI 22.4.2017 14:00 P. DAMLARI
YENİ MAHALLE -TEPEKÖY 22.4.2017 14:00 KİLLİK
SALİHLİ LİDYA- SALİHLİ SANAYİ 22.4.2017 14:00 A.KARAYİĞİT

SALİHLİ LİDYA- KEMER DAMLARI 29.4.2017 14:00 A.KARAYİĞİT
ÇANAKÇI -BEYLİKLİ 29.4.2017 15:00 TRAZLAR
ÜZÜMOVALI -YENİ MAHALLE 29.4.2017 15:00 KİLLİK
SALİHLİ SANAYİ -TEPEKÖY 29.4.2017 12:00 A.KARAYİĞİT

TEPEKÖY- ÜZÜMOVALI 7.5.2017 15:00 TEPEKÖY
YENİ MAHALLE -ÇANAKÇI 7.5.2017 15:00 KİLLİK
BEYLİKLİ -SALİHLİ LİDYA 7.5.2017 15:00 A.KARAYİĞİT
KEMER DAMLARI -SALİHLİ SANAYİ 7.5.2017 15:00 P. DAMLARI

KEMER DAMLARI -BEYLİKLİ 13.5.2017 15:00 POYRAZ DAMLARI
SALİHLİ LİDYA- YENİ MAHALLE 13.5.2017 15:00 A.KARAYİĞİT
ÇANAKÇI -TEPEKÖY 13.5.2017 15:00 TRAZLAR
ÜZÜMOVALI -SALİHLİ SANAYİ 13.5.2017 15:00 KİLLİK

ÜZÜMOVALI -ÇANAKÇI 21.5.2017 13:00 KİLLİK
TEPEKÖY SALİHLİ- LİDYA 21.5.2017 15:00 TEPEKÖY
YENİ MAHALLE -KEMER DAMLARI 21.5.2017 15:00 KİLLİK
SALİHLİ SANAYİ- BEYLİKLİ 21.5.2017 15:00 A.KARAYİĞİT

SALİHLİ LİDYA -ÜZÜMOVALI 27.5.2017 14:00 A.KARAYİĞİT
BEYLİKLİ -YENİ MAHALLE 27.5.2017 16:00 A.KARAYİĞİT
KEMER DAMLARI -TEPEKÖY 27.5.2017 15:00 P. DAMLARI
ÇANAKÇI -SALİHLİ SANAYİ 27.5.2017 15:000 TRAZLAR

B-GRUBU
KAYALIOĞLU
SELÇİKLİ
ZEYTİNLİOVA B
HAMİDİYE
BAKIR G.B
MECİDİYE
GÖRDES SPOR
SAZOBA

1.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
ZEYTİNLİOVA B SELÇİKLİ 18.2.2017 14:00 ZEYTİNLİOVA
HAMİDİYE KAYALIOĞLU 18.2.2017 16:00 KOVALIK
BAKIR G.B GÖRDES SPOR 18.2.2017 14:00 BAKIR
MECİDİYE SAZOBA 18.2.2017 14:00 MECİDİYE

KAYALIOĞLU BAKIR G.B 26.2.2017 14:00 KAYALIOĞLU
SELÇİKLİ HAMİDİYE 26.2.2017 16:00 KOVALIK
GÖRDES SPOR MECİDİYE 26.2.2017 14:00 GÖRDES
SAZOBA ZEYTİNLİOVA B 26.2.2017 14:00 SAZOBA

HAMİDİYE ZEYTİNLİOVA B 4.3.2017 16:00 KOVALIK
BAKIR G.B SELÇİKLİ 4.3.2017 14:00 BAKIR
MECİDİYE KAYALIOĞLU 4.3.2017 14:00 MECİDİYE
GÖRDES SPOR SAZOBA 4.3.2017 14:00 GÖRDES

KAYALIOĞLU GÖRDES SPOR 12.3.2017 14:00 KAYALIOĞLU
SELÇİKLİ MECİDİYE 12.3.2017 16:00 KOVALIK
ZEYTİNLİOVA B BAKIR G.B 12.3.2017 14:00 ZEYTİNLİOVA
SAZOBA HAMİDİYE 12.3.2017 14:00 SAZOBA

BAKIR G.B HAMİDİYE 18.3.2017 14:00 BAKIR
MECİDİYE ZEYTİNLİOVA B 18.3.2017 14:00 MECİDİYE
GÖRDES SPOR SELÇİKLİ 18.3.2017 14:00 GÖRDES
SAZOBA KAYALIOĞLU 18.3.2017 14:00 SAZOBA

SELÇİKLİ KAYALIOĞLU 25.3.2017 12:00 KOVALIK
ZEYTİNLİOVA B GÖRDES SPOR 25.3.2017 14:00 ZEYTİNLİOVA
HAMİDİYE MECİDİYE 25.3.2017 14:00 KOVALIK
BAKIR G.B SAZOBA 25.3.2017 14:00 BAKIR

KAYALIOĞLU ZEYTİNLİOVA B 2.4.2017 14:00 KAYALIOĞLU
MECİDİYE BAKIR G.B 2.4.2017 14:00 MECİDİYE
GÖRDES SPOR HAMİDİYE 2.4.2017 14:00 GÖRDES
SAZOBA SELÇİKLİ 2.4.2017 14:00 SAZOBA

2.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
SELÇİKLİ ZEYTİNLİOVA B 15.4.2017 14:00 KOVALIK
KAYALIOĞLU HAMİDİYE 15.4.2017 14:00 KAYALIOĞLU
GÖRDES SPOR BAKIR G.B 15.4.2017 14:00 GÖRDES
SAZOBA MECİDİYE 15.4.2017 14:00 SAZOBA

BAKIR G.B KAYALIOĞLU 22.4.2017 14:00 BAKIR
HAMİDİYE SELÇİKLİ 22.4.2017 16:00 KOVALIK
MECİDİYE GÖRDES SPOR 22.4.2017 14:00 MECİDİYE
ZEYTİNLİOVA B SAZOBA 22.4.2017 14:00 ZEYTİNLİOVA

ZEYTİNLİOVA B HAMİDİYE 30.4.2017 15:00 ZEYTİNLİOVA
SELÇİKLİ BAKIR G.B 30.4.2017 16:00 KOVALIK
KAYALIOĞLU MECİDİYE 30.4.2017 15:00 KAYALIOĞLU
SAZOBA GÖRDES SPOR 30.4.2017 15:00 SAZOBA

GÖRDES SPOR KAYALIOĞLU 6.5.2017 15:00 GÖRDES
MECİDİYE SELÇİKLİ 6.5.2017 15:00 MECİDİYE
BAKIR G.B ZEYTİNLİOVA B 6.5.2017 15:00 BAKIR
HAMİDİYE SAZOBA 6.5.2017 15:00 KOVALIK

HAMİDİYE BAKIR G.B 14.5.2017 14:00 KOVALIK
ZEYTİNLİOVA B MECİDİYE 14.5.2017 15:00 ZEYTİNLİOVA
SELÇİKLİ GÖRDES SPOR 14.5.2017 16:00 KOVALIK
KAYALIOĞLU SAZOBA 14.5.2017 15:00 KAYALIOĞLU

KAYALIOĞLU SELÇİKLİ 20.5.2017 15:00 KAYALIOĞLU
GÖRDES SPOR ZEYTİNLİOVA B 20.5.2017 15:00 GÖRDES
MECİDİYE HAMİDİYE 20.5.2017 15:00 MECİDİYE
SAZOBA BAKIR G.B 20.5.2017 15:00 SAZOBA

ZEYTİNLİOVA B KAYALIOĞLU 28.5.2017 15:00 ZEYTİNLİOVA
BAKIR G.B MECİDİYE 28.5.2017 15:00 BAKIR
HAMİDİYE GÖRDES SPOR 28.5.2017 14:00 KOVALIK
SELÇİKLİ SAZOBA 28.5.2017 16:00 KOVALIK

C-GRUBU
ÇATALKÖPRÜ
14 YILDIZ
ÇIKRIKÇI
T.GENÇLİKGÜCÜ
URGANLI GEDİZ
T.ESNAFSPOR
AVŞAR BİLGİ
1.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
AVŞAR BİLGİ 14 YILDIZ 19.2.2017 12:00 ATATEPE
ÇIKRIKÇI T.ESNAFSPOR 19.2.2017 14:00 ATATEPE
URGANLI GEDİZ T.GENÇLİKGÜCÜ 19.2.2017 14:00 URGANLI

ÇATALKÖPRÜ ÇIKRIKÇI 26.2.2017 14:00 ATATEPE
T.GENÇLİKGÜCÜ AVŞAR BİLGİ 26.2.2017 12:00 IRLAMAZ
T.ESNAFSPOR URGANLI GEDİZ 26.2.2017 14:00 IRLAMAZ

14 YILDIZ T.GENÇLİKGÜCÜ 4.3.2017 12:00 ATATEPE
URGANLI GEDİZ ÇATALKÖPRÜ 4.3.2017 14:00 URGANLI
AVŞAR BİLGİ T.ESNAFSPOR 4.3.2017 14:00 ATATEPE

ÇIKRIKÇI URGANLI GEDİZ 12.3.2017 12:00 ATATEPE
T.ESNAFSPOR 14 YILDIZ 12.3.2017 14:00 IRLAMAZ
ÇATALKÖPRÜ AVŞAR BİLGİ 12.3.2017 14:00 ATATEPE

T.GENÇLİKGÜCÜ T.ESNAFSPOR 18.3.2017 12:00 IRLAMAZ
AVŞAR BİLGİ ÇIKRIKÇI 18.3.2017 12:00 ATATEPE
14 YILDIZ ÇATALKÖPRÜ 18.3.2017 14:00 ATATEPE

URGANLI GEDİZ AVŞAR BİLGİ 26.3.2017 14:00 URGANLI
ÇATALKÖPRÜ T.GENÇLİKGÜCÜ 26.3.2017 12:00 ATATEPE
ÇIKRIKÇI 14 YILDIZ 26.3.2017 14:00 ATATEPE

T.ESNAFSPOR ÇATALKÖPRÜ 1.4.2017 12:00 IRLAMAZ
14 YILDIZ URGANLI GEDİZ 1.4.2017 14:00 ATATEPE
T.GENÇLİKGÜCÜ ÇIKRIKÇI 1.4.2017 14:00 IRLAMAZ

2.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
14 YILDIZ AVŞAR BİLGİ 16.4.2017 14:00 ATATEPE
T.ESNAFSPOR ÇIKRIKÇI 16.4.2017 12:00 IRLAMAZ
T.GENÇLİKGÜCÜ URGANLI GEDİZ 16.4.2017 14:00 IRLAMAZ

ÇIKRIKÇI ÇATALKÖPRÜ 22.4.2017 12:00 ATATEPE
AVŞAR BİLGİ T.GENÇLİKGÜCÜ 22.4.2017 14:00 ATATEPE
URGANLI GEDİZ T.ESNAFSPOR 22.4.2017 14:00 URGANLI

T.GENÇLİKGÜCÜ 14 YILDIZ 29.4.2017 12:00 IRLAMAZ
ÇATALKÖPRÜ URGANLI GEDİZ 29.4.2017 14:00 ATATEPE
T.ESNAFSPOR AVŞAR BİLGİ 29.4.2017 14:00 IRLAMAZ

URGANLI GEDİZ ÇIKRIKÇI 7.5.2017 15:00 URGANLI
14 YILDIZ T.ESNAFSPOR 7.5.2017 13:00 ATATEPE
AVŞAR BİLGİ ÇATALKÖPRÜ 7.5.2017 15:00 ATATEPE

T.ESNAFSPOR T.GENÇLİKGÜCÜ 13.5.2017 15:00 IRLAMAZ
ÇIKRIKÇI AVŞAR BİLGİ 13.5.2017 13:00 ATATEPE
ÇATALKÖPRÜ 14 YILDIZ 13.5.2017 15:00 ATATEPE

AVŞAR BİLGİ URGANLI GEDİZ 21.5.2017 13:00 ATATEPE
T.GENÇLİKGÜCÜ ÇATALKÖPRÜ 21.5.2017 15:00 IRLAMAZ
14 YILDIZ ÇIKRIKÇI 21.5.2017 15:00 ATATEPE

ÇATALKÖPRÜ T.ESNAFSPOR 27.5.2017 14:00 ATATEPE
URGANLI GEDİZ 14 YILDIZ 27.5.2017 15:00 URGANLI
ÇIKRIKÇI T.GENÇLİKGÜCÜ 27.5.2017 16:00 ATATEPE

D-GRUBU
İSHAKÇELEBİ
HACIHALİLLER
LALELİ ZAFER
AYNI ALİ
LALELİ SPOR
MURADİYE SPOR
KARAAĞAÇLI POMAK

1.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
KARAAĞAÇLI POMAK HACIHALİLLER 19.2.2017 16:00 KARAAĞAÇLI
LALELİ ZAFER MURADİYE SPOR 19.2.2017 12:00 E.DİLEK
LALELİ SPOR AYNI ALİ 19.2.2017 14:00 E.DİLEK

İSHAKÇELEBİ LALELİ ZAFER 25.2.2017 14:00 İSHAKÇELEBİ
AYNI ALİ KARAAĞAÇLI POMAK 25.2.2017 12:00 E.DİLEK
MURADİYE SPOR LALELİ SPOR 25.2.2017 14:00 E.DİLEK

HACIHALİLLER AYNI ALİ 5.2.2017 14:00 HACIHALİLLER
LALELİ SPOR İSHAKÇELEBİ 5.2.2017 14:00 E.DİLEK
KARAAĞAÇLI POMAK MURADİYE SPOR 5.2.2017 14:00 KARAAĞAÇLI

LALELİ ZAFER LALELİ SPOR 11.3.2017 12:00 E.DİLEK
MURADİYE SPOR HACIHALİLLER 11.3.2017 14:00 E.DİLEK
İSHAKÇELEBİ KARAAĞAÇLI POMAK 11.3.2017 14:00 İSHAKÇELEBİ

AYNI ALİ MURADİYE SPOR 19.3.2017 12:00 E.DİLEK
KARAAĞAÇLI POMAK LALELİ ZAFER 19.3.2017 15:00 KARAAĞAÇLI
HACIHALİLLER İSHAKÇELEBİ 19.3.2017 14:00 HACIHALİLLER

LALELİ SPOR KARAAĞAÇLI POMAK 25.3.2017 12:00 E.DİLEK
İSHAKÇELEBİ AYNI ALİ 25.3.2017 14:00 İSHAKÇELEBİ
LALELİ ZAFER HACIHALİLLER 25.3.2017 14:00 E.DİLEK

MURADİYE SPOR İSHAKÇELEBİ 2.4.2017 14:00 E.DİLEK
HACIHALİLLER LALELİ SPOR 2.4.2017 14:00 HACIHALİLLER
AYNI ALİ LALELİ ZAFER 2.4.2017 12:00 E.DİLEK

2.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
HACIHALİLLER KARAAĞAÇLI POMAK 16.4.2017 14:00 HACIHALİLLER
MURADİYE SPOR LALELİ ZAFER 16.4.2017 12:00 E.DİLEK
AYNI ALİ LALELİ SPOR 16.4.2017 14:00 E.DİLEK

LALELİ ZAFER İSHAKÇELEBİ 22.4.2017 12:00 E.DİLEK
KARAAĞAÇLI POMAK AYNI ALİ 22.4.2017 14:00 KARAAĞAÇLI
LALELİ SPOR MURADİYE SPOR 22.4.2017 14:00 E.DİLEK

AYNI ALİ HACIHALİLLER 30.4.2017 12:00 E.DİLEK
İSHAKÇELEBİ LALELİ SPOR 30.4.2017 15:00 İSHAKÇELEBİ
MURADİYE SPOR KARAAĞAÇLI POMAK 30.4.2017 14:00 E.DİLEK

LALELİ SPOR LALELİ ZAFER 6.5.2017 14:00 E.DİLEK
HACIHALİLLER MURADİYE SPOR 6.5.2017 15:00 HACIHALİLLER
KARAAĞAÇLI POMAK İSHAKÇELEBİ 6.5.2017 15:00 KARAAĞAÇLI

MURADİYE SPOR AYNI ALİ 14.5.2017 12:00 E.DİLEK
LALELİ ZAFER KARAAĞAÇLI POMAK 14.5.2017 14:00 E.DİLEK
İSHAKÇELEBİ HACIHALİLLER 14.5.2017 15:00 İSHAKÇELEBİ

KARAAĞAÇLI POMAK LALELİ SPOR 20.5.2017 15:00 KARAAĞAÇLI
AYNI ALİ İSHAKÇELEBİ 20.5.2017 15:00 E.DİLEK
HACIHALİLLER LALELİ ZAFER 20.5.2017 15:00 HACIHALİLLER

İSHAKÇELEBİ MURADİYE SPOR 27.5.2017 15:00 İSHAKÇELEBİ
LALELİ SPOR HACIHALİLLER 27.5.2017 14:00 E.DİLEK
LALELİ ZAFER AYNI ALİ 27.5.2017 16:00 E.DİLEK

E-GRUBU
S.YILMAZ
MERKEZ EFENDİ
MALTASPOR
MURADİYE ŞİMŞEK
MANİSA G.B.
YUNTDAĞ SPOR
A.ÇOBANİSA
1.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
A.ÇOBANİSA MERKEZ EFENDİ 18.2.2017 14:00 ÇOBANİSA
MALTASPOR YUNTDAĞ SPOR 18.2.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
MANİSA G.B. MURADİYE ŞİMŞEK 18.2.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL

S.YILMAZ MALTASPOR 26.2.2017 14:00 SARUHANLI
MURADİYE ŞİMŞEK A.ÇOBANİSA 26.2.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
YUNTDAĞ SPOR MANİSA G.B. 26.2.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL

MERKEZ EFENDİ MURADİYE ŞİMŞEK 4.3.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
MANİSA G.B. S.YILMAZ 4.3.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL
A.ÇOBANİSA YUNTDAĞ SPOR 4.3.2017 14:00 ÇOBANİSA

MALTASPOR MANİSA G.B. 12.3.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
YUNTDAĞ SPOR MERKEZ EFENDİ 12.3.2017 12:00 E.DİLEK
S.YILMAZ A.ÇOBANİSA 12.3.2017 14:00 SARUHANLI

MURADİYE ŞİMŞEK YUNTDAĞ SPOR 18.3.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
A.ÇOBANİSA MALTASPOR 18.3.2017 14:00 ÇOBANİSA
MERKEZ EFENDİ S.YILMAZ 18.3.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL

MANİSA G.B. A.ÇOBANİSA 26.3.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
S.YILMAZ MURADİYE ŞİMŞEK 26.3.2017 14:00 SARUHANLI
MALTASPOR MERKEZ EFENDİ 26.3.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL

YUNTDAĞ SPOR S.YILMAZ 1.4.2017 14:00 E.DİLEK
MERKEZ EFENDİ MANİSA G.B. 1.4.2017 10:00 SEKİZ EYLÜL
MURADİYE ŞİMŞEK MALTASPOR 1.4.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL

2.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
MERKEZ EFENDİ A.ÇOBANİSA 15.4.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
YUNTDAĞ SPOR MALTASPOR 15.4.2017 14:00 E.DİLEK
MURADİYE ŞİMŞEK MANİSA G.B. 15.4.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL

MALTASPOR S.YILMAZ 22.4.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
A.ÇOBANİSA MURADİYE ŞİMŞEK 22.4.2017 14:00 ÇOBANİSA
MANİSA G.B. YUNTDAĞ SPOR 22.4.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL

MURADİYE ŞİMŞEK MERKEZ EFENDİ 30.4.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
S.YILMAZ MANİSA G.B. 30.4.2017 14:00 SARUHANLI
YUNTDAĞ SPOR A.ÇOBANİSA 30.4.2017 16:00 E.DİLEK

MANİSA G.B. MALTASPOR 7.5.2017 10:00 SEKİZ EYLÜL
MERKEZ EFENDİ YUNTDAĞ SPOR 7.5.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL
A.ÇOBANİSA S.YILMAZ 7.5.2017 14:00 ÇOBANİSA

YUNTDAĞ SPOR MURADİYE ŞİMŞEK 13.5.2017 14:00 E.DİLEK
MALTASPOR A.ÇOBANİSA 13.5.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
S.YILMAZ MERKEZ EFENDİ 13.5.2017 15:00 SARUHANLI

A.ÇOBANİSA MANİSA G.B. 21.5.2017 15:00 ÇOBANİSA
MURADİYE ŞİMŞEK S.YILMAZ 21.5.2017 11:00 SEKİZ EYLÜL
MERKEZ EFENDİ MALTASPOR 21.5.2017 17:00 SEKİZ EYLÜL

S.YILMAZ YUNTDAĞ SPOR 28.5.2017 15:00 SARUHANLI
MANİSA G.B. MERKEZ EFENDİ 28.5.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
MALTASPOR MURADİYE ŞİMŞEK 28.5.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL

F GRUBU
HACIRAHMANLI 11268
HAMZABEYLİ 14225
S.BOZKÖY 11279
İMAM HATİPLER 16929
AKMESCİT SPOR 12512
ESNAF SPOR 17227
SEKİZ EYLÜL SPOR 17428
1.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
SEKİZ EYLÜL SPOR HAMZABEYLİ 19.2.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
S.BOZKÖY ESNAF SPOR 19.2.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
AKMESCİT SPOR İMAM HATİPLER 19.2.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL

HACIRAHMANLI S.BOZKÖY 25.2.2017 14:00 HACIRAHMANLI
İMAM HATİPLER SEKİZ EYLÜL SPOR 25.2.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
ESNAF SPOR AKMESCİT SPOR 25.2.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL

HAMZABEYLİ İMAM HATİPLER 5.3.2017 14:00 HAMZABEYLİ
AKMESCİT SPOR HACIRAHMANLI 5.3.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL
SEKİZ EYLÜL SPOR ESNAF SPOR 5.3.2017 10:00 SEKİZ EYLÜL

S.BOZKÖY AKMESCİT SPOR 11.3.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
ESNAF SPOR HAMZABEYLİ 11.3.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
HACIRAHMANLI SEKİZ EYLÜL SPOR 11.3.2017 14:00 HACIRAHMANLI

İMAM HATİPLER ESNAF SPOR 19.3.2017 10:00 SEKİZ EYLÜL
SEKİZ EYLÜL SPOR S.BOZKÖY 19.3.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL
HAMZABEYLİ HACIRAHMANLI 19.3.2017 14:00 HAMZABEYLİ

AKMESCİT SPOR SEKİZ EYLÜL SPOR 25.3.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
HACIRAHMANLI İMAM HATİPLER 25.3.2017 14:00 HACIRAHMANLI
S.BOZKÖY HAMZABEYLİ 25.3.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL

ESNAF SPOR HACIRAHMANLI 1.4.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL
HAMZABEYLİ AKMESCİT SPOR 1.4.2017 14:00 HAMZABEYLİ
İMAM HATİPLER S.BOZKÖY 1.4.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL

2.DEVRE
1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT SAHA / YER
HAMZABEYLİ SEKİZ EYLÜL SPOR 16.4.2017 14:00 HAMZABEYLİ
ESNAF SPOR S.BOZKÖY 16.4.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
İMAM HATİPLER AKMESCİT SPOR 16.4.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL

S.BOZKÖY HACIRAHMANLI 22.4.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL
SEKİZ EYLÜL SPOR İMAM HATİPLER 22.4.2017 10:00 SEKİZ EYLÜL
AKMESCİT SPOR ESNAF SPOR 22.4.2017 10:00 E.DİLEK

İMAM HATİPLER HAMZABEYLİ 30.4.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
HACIRAHMANLI AKMESCİT SPOR 30.4.2017 15:00 HACIRAHMANLI
ESNAF SPOR SEKİZ EYLÜL SPOR 30.4.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL

AKMESCİT SPOR S.BOZKÖY 6.5.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
HAMZABEYLİ ESNAF SPOR 6.5.2017 15:00 HAMZABEYLİ
SEKİZ EYLÜL SPOR HACIRAHMANLI 6.5.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL

ESNAF SPOR İMAM HATİPLER 14.5.2017 12:00 SEKİZ EYLÜL
S.BOZKÖY SEKİZ EYLÜL SPOR 14.5.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
HACIRAHMANLI HAMZABEYLİ 14.5.2017 15:00 HACIRAHMANLI

SEKİZ EYLÜL SPOR AKMESCİT SPOR 20.5.2017 13:00 SEKİZ EYLÜL
İMAM HATİPLER HACIRAHMANLI 20.5.2017 15:00 SEKİZ EYLÜL
HAMZABEYLİ S.BOZKÖY 20.5.2017 15:00 HAMZABEYLİ

HACIRAHMANLI ESNAF SPOR 27.2.2017 15:00 HACIRAHMANLI
AKMESCİT SPOR HAMZABEYLİ 27.5.2017 14:00 SEKİZ EYLÜL
S.BOZKÖY İMAM HATİPLER 27.5.2017 16:00 SEKİZ EYLÜL

Cevdet Yıldırım/Kaynak:Manisa ASKF

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: