Bubeyler, Ulubeyler!..

0EGE Masterler ligine verilen iki haftalık boşluktan faydalanmak için sabahın erken saatlerinde birbirinden değerli dostlarımızla bir araya gelerek sporumuzu doğanın bizlere bahşettiği güzellikler içerisinde gerçekleştirdik.3GÜZERGAH;
Başlama noktası: Azot Site-Kozanlı-Albay Öldüren-Bubeyler-Ulubeyler- Üst Tarlalar- Avdan Sırtları Erdenler Yolu-Azot Sitesi..

cesmeVERİLER;
11,67 km. mesafe,
Başlangıç saati 08:00
Toplam süre 2 saat 10 dakika
+125 ten +700’e tırmanış
Hafif çamurlu zemin ve zorluk derecesi orta bir parkur..

KATILIMCILAR;
Ekip lideri: Ali Ulu
Ekip Koordinatörü: Ali Rıza Kodaş
Artçı: Onur Kaya
Analizci: Kemal Çamzeybek
Tecrübeli:Yusuf Mayak
Spor Editörü: Cevdet Yıldırım
Acemi: Mehmet Ünlü:)

Evet, yukarıda saydığım değerli arkadaşlarla zorluk derecesi orta olan Soma’da bir çoğumuz tarafından keşfedilmemiş, gizemli ormanın derinliklerinde, bol oksijenin yanı sıra sık ağaçların arasında oluşan patika yollardan geçmenin güzelliğini yaşadık..

8Yürüyüş öncesi belli olan; Azot Site-Kozanlı-Albay Öldüren-Bubeyler- Üst Tarlalar- Avdan Sırtları ve birleşme noktası Azot Sitesi güzergahımıza ilave olarak yeni bir güzergah daha ekledik. ”ULUBEYLER”

6Bubeyler güzergahından sonra önümüze çıkan çamurlu patikaya girmemek için yönümüzü değiştirdik. Karşımıza zorluk derecesi bir hayli zor olan ve bilmediğimiz bir güzergah çıktı. Güzergahın neresi olduğu anlamak için biraz yol aldık. Ve nihayet karşımıza gelen levhada ”ULUBEYLER” yazısını gördük. Gerçekten zor bir güzergahtı. Öyle ki, çok yorulmuş, hiç yapmadığımız bir şeyi yaparak koca bir çınar’ın altında oturup dinlenmek zorunda kaldık:))

Ekibimizin olmazsa olmazları; Koordinatörümüz Ahmet Dertsiz, Sinan Özer ve Süleyman hocamızın yokluğuna rağmen, yaklaşık 2 saat 10 dakika süren etkinliğimiz bir birinden değerli dostlarımızla tamamladık..Spor yapmanın fiziksel özelliğini hissederken, mental olarakta rahatlamış olarak evlerimize döndük. Mutluyuz, huzurluyuz.. Yeni güzergahlar keşfetmek dileğiyle:))

Cevdet Yıldırım

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: