Somaspor’da Yeni Dönem..

İHSAN ÇETİNSOMASPOR‘da Genel Kurul toplantısı tamamlandı. Gerçekleşen genel kurul toplantısından sonra kulüp yetkilileri Sosyal Medya aracılığıyla Kamuoyunu bilgilendirme duyurusu yaptı. Sosyal Medya aracılığıyla yapılan duyuru aynen şöyle:

Sinan VARDAR’ın Onursal Başkan olduğu Genel Kurul tamamlandı. İhsan ÇETİN başkanlığında oluşan yeni yönetime destekler çığ gibi büyüyor. Belediye Başkanımız Hasan ERGENE ile beraber Ankara Ziyaretinde bulunan yöneticilerimiz İhsan ÇETİN ve Hakan AYDIN tam destekle geri döndüler. Manisa Milletvekillerimiz Recai BERBER ve Uğur AYDEMİR ile birlikte KONYA ŞEKER VE KOLİN firmaları ile görüşen Yönetim Kurulumuz destek sözlerini aldı. Bugüne kadar İMBAT ve DEMİR EXPORT firmalarını arkasına alan Yönetim bu ziyaret neticesinde tam bir GÜÇBİRLİĞİ oluşturdu. Manisa Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız Hasan ERGENE ve Ak Parti İlçe Başkanı Şeref KAVRUK’un yoğun çabalarıyla SPOR TOTO Teşkilatı ile de görüşülerek maddi destek sözü alındı.

ÇALIŞMALAR TAM GAZ
Sponsorlardan beklediği desteği alan Yönetim Kurulunun en kısa zamanda toplanarak görev dağılımını yapacağı ve 2. Devreye İDDİALI BİR SOMASPOR hazırlıkları yapılacağı konuşuluyor.
Yönetim Kurulu üyelerinden Abdullah KARIŞ yaptığı açıklamada “ BİR OLMALIYIZ, BİRLİK OLMALIYIZ.” Taraftarı, oyuncusu, yönetimi ve şehrin ileri gelenleri ile bütün olup başarıya ulaşacağız. Bu süreçte bizden desteğini esirgemeyen Sayın Milletvekillerimiz Recai BERBER ve Uğur AYDEMİR’e , Konya ŞEKER Yönetim Kurulu Başkanı Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım Komisyonu Başkanımız RECEP KONUK beyefendiye, Belediye Başkanımız Hasan ERGENE’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlere açtıkları bu yolda inşallah muvaffak olacağız.” Dedi.

ÖNCELİĞİMİZ UYUYAN DEVİ UYANDIRMAK
Sinan VARDAR’ın kulübümüze katkılarına şükranlarını sunan yönetim kendisinin yine başlarında bir büyük olarak bulunduğunu ve Sayın VARDAR’ın takımını asla yalnız bırakmayacağına inandıklarını belirttiler. İlk işin şehrin desteğini madden ve manen arkalarına almak olduğunu belirten Abdullah KARIŞ, “ İlk işimiz reklam desteklerini arttırmak. Bu yolla BİRLİK olduğumuzu herkese göstereceğimize inanıyoruz. Somayı seven herkesi SOMASPOR’a DESTEĞE DAVET EDİYORUZ” dedi.

Cevdet Yıldırım

Reklamlar

One Response to Somaspor’da Yeni Dönem..

  1. siyah inciler dedi ki:

    Hayırlı olsun siyah beyaz devam

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: