Madalya Avcısı Seher Ali Orta Okulu

SEHER ALİ ORTA OKULU

ATATÜRK’ün Milli Mücadele yıllarında 27 Aralık 1919 tarihinde Ankara’ya gelişi dolayısıyla 1936 yılından bu yana koşulan Atatürk Koşusu Soma’da da dün okullar arası sporcuların katılımıyla gerçekleşti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinatörlüğünde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle,300 sporcunun ve Özel Eğitim Uygulama Okulunda eğitim gören engelli öğrencilerin de katılımıyla gerçekleşen Atatürk Kır Koşusunda Seher Ali Orta Okulu  başarılarıyla ön plana çıktı.

2Seher Ali Orta Okulu, daha yeni açılan bir okul olmasına rağmen Beden Eğitimi Öğretmeleri Bülent AKTUĞ, Cenk ÖNDER ve İsmail BAHÇECİ nezaretinde düzenlenen sportif faaliyetlerde adından sıkça söz ettirmeye başladı.

SEHER ALİ ORTA OKULUAyın 23 ünde Esentepe’de başlayıp, İstasyon’da biten yarışmalarda  küçük kızlarda takım birinciliği küçük erkeklerde takım üçüncülüğü yıldız kızlarda ise takım olarak ikinci oldular. Bireysel olarak ise; Küçük kızlarda Esma ÖZTÜRK birinci, küçük erkeklerde Bedirhan SULUTAŞ birinci yıldız kızlarda Gülizar KÖSE ikinci Begüm ARIK üçüncü oldu.

Bu başarılarından dolayı, başta Okul yönetimi, Beden Eğitim Hocalarını ve Sporcu kardeşlerimi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim..
Cevdet Yıldırım

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: