Manisa 9.Hafta Maçlarının Hakemleri Açıklandı.

MANİSA HAKEMLERİMİZMANİSA Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 16.12.2015 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerin de oynanacak Akademi, Süper Amatör 1.Amatör, U-15, U-17, İşitme Engelliler ve Masterler futbol karşılaşmalarında görev yapacak Hakemleri, aşağıdaki şekilde atamıştır.

Not: Hocalarımızın fotolarını görmek için buraya tıklayınız!.

19 Aralık Cumartesi (Akademi)
Manisaspor-Tavşanlı Linyit:Baykal Yavuz,Tayfun Gürbüz,Ramazan Güçlü
Manisa Bld-Alanyaspor:Yavuzalp Özcan,H.Emre Çetinkol,H.Mert Yılmaz
Turgutluspor-Nazilli Bld:Evren Alkan,Alper Kara,Faik Mutlu
Akhisar Bld-Menemen Bld:Semih Başkesen,Enver Sevinç,Alican Pektaş
Turgutluspor-Nazilli Bld:Alper Kara,Evren Alkan,Faik Mutlu
Akhisar Bld-Menemen Bld:Enver Sevinç,Semih Başkesen,Alican Pektaş

19 Aralık Cumartesi (Süper Amatör)
Saruhanlı Bld-Murat Germen:Ali Tunçer,Aziz Özkaya,R.Uyan Çakar
Halitpaşa-Soma Sotes:Yasin Saygılı,Okan Gündüz,M.Sami Gürmen
Yunus Emre Bld-K.Acar İdman:Mustafa Helvacıoğlu,Olcay Parlak,Oğuz Erdoğan
Donatım-Mütevelli:Emre Turcan,Mustafa Uslu,T.Hakan Karakılıç

19 Aralık Cumartesi (1.Amatör)
Alaybey-Karaağaçlı:Metin Tamtekin,H.Güray Bayın,B.Tolga Tolgay
Yörük-Karaoğlanlı:Günsoy Kaya,Salih Kozan,Gökhan Arık
Ulucami-Meriç:Hakan Çınar,R.Uyan Çakar,Hüseyin Akarsu
1975 Malta-D.M.Yıldırım:Aydoğan Kaçmaz,Kemal Namlı,Melih Sayın
Alem-Salihligücü:Onur Yayla,Gökhan Çelik,Ferhat Demir
Köseali-Kasaba:Kerim Uzun,M.Hakan Efe,Gökmen Çambel
Turgutlu Bld-Selvilitepe:Cemalettin Gündpğdular,M.Ali Pektaş,Harun Emre

20 Aralık Pazar (E.Akademi)
Akhisar Bld-Galatasaray:H.Gökberk Arslan,Oğuz Erdoğan,Harun Emre,Gökhan Çelik

20 Aralık Pazar (Akademi)
Turgutluspor-Fethiyespor:Mehmet Bal,T.Hakan Karakılıç,Enver Sevinç,Alican Pektaş
Manisaspor-Karşıyaka:Şevket Teker,Alper Çavdar,Yunus Canman,Ramazan Güçlü
Turgutluspor-Manisa Bld:M.Ali Elver,Faik Mutlu,H.Mert Yılmaz,Baykal Yavuz
Akhisar Bl-Aydınspor 1923:Melih Sayın,Salih Kozan,Ferhat Demir,Alper Kara

20 Aralık Pazar (Süper Amatör)
Alaşehir Bld-Poyraz Damları:Onur Yayla,Gökmen Çambel,Engin Eyigün
Emir-Alaşehir G.B:Ulaş Ayduran,Okan Gündüz,Semih Başkesen
Ahmetli Bld-Sarıgöl G.B:Emre Turcan,Gökhan Özkan,Aydın Altıntaş
İstasyon G-Sanayi:Aydoğan Kaçmaz,M.Hakan Efe,Olcay Parlak

20 Aralık Pazar (1.Amatör)
Güneşli-Karabulut:Yiğit Özaydın,Halil Çıkrıkçılar,Şerif Sallıtepe
Gölmarmara-Gördes Bld:Gökhan Çevik,A.Kerem Özkan,C.İhsan Altay
Akselendi-A.Yıldırım:Yusuf Bulut,Yavuzalp Özcan,Orhan Çakar
Zaferspor-Çağlayan:H.Okan Baylan,Tufan Tezol,Alpay Başkesen
Salihlispor-Selendi:İzzet Özeren,M.Sami Gürmen,Kamil Dinçer
Kula Ülkü-Kelizafer:Abdullah Türkan,Kemal Namlı,Kani Yıldırım
Lidya-Kulaspor:Günsoy Kaya,Evren Alkan,Hüseyin Akarsu
Killik G.B-Yeşilyurt:Ali Tunçer,Aziz Özkaya,A.Yiğit Doktaş
Akgün-Muradiye:H.Kazım Erten,Tayfun Gürbüz,Özgür Ceylan

20 Aralık Pazar (İştme Engelliler)
Manisa İ.E-Isparta İ.E:Ali Eren,Tezcan Onay,H.Osman Akdemir

20 Aralık Pazar (Masterler)
Saruhanlı Masterler-Bostanlı Masterler:Ali Yıldırım,A.Özgür Çancı,Serhat Ekinci
Salihli Masterler-İzmirspor Masterler:Salih Kozan,Yasin Çiçek,E.Doğukan Öztürk

23 Aralık Çarşamba (U-17)
Hacıhaliller-Yunus Emre Bld:Şevket Teker,R.Uyan Çakar,Büşra Sığınır
Horozöy-Meriç:Ferhat Demir,Yasin Çiçek,Ahmet Massa
Manisa G.B-Esnafspor:Kani Yıldırım,Olcay Parlak,Ahmet Efe
Somaspor-Çağlayan:Alper Kara,Gökhan Arık,E.Doğukan Öztürk
Gölmarmara-A.Yıldırım:Hüseyin Akarsu,M.Ali Elver,Özge Kanbay
Karabulut-Soma Sotes:Oğuz Erdoğan,Ali Yıldırım,H.Osman Akdemir
Saruhanlı Bld-Halitpaşa:Kamil Dinçer,Harun Emre,Hüseyin Aycan
Hacırahmanlı-İshakçelebi:Faik Mutlu,Salih Kozan,İrem Gördes
Salihlispor-Alaşehir Bld:T.Hakan Karakılıç,Alican Pektaş,Cüneyt Aydın
Sarıgöl G.B-Demirci:Melih Sayın,H.Mert Yılmaz,Tuğba Kaya
Selvilitepe-İstasyon G:Kadir Günal,Tayfun Gürbüz,Semih Can

24 Aralık Perşembe (U-15)
Soma Sotes-A.Yıldırım:A.Yiğit Doktaş,Bilal Keskin,Haşim Öztürk
Hacırahmanlı-Mütevelli:Emre Özcel,Ahmet Altunbaş,Sergen Öngider
İstasyon G-Salihli Bld:H.Emre Çetinkol,H.Osman Akdemir,Önder Turacı
Manisa G.B-Murat Germen:B.Tolga Tolgay,Serhat Ekinci,Nedim Türk
Yunus Emre Bld-1975 Malta:Ramazan Azimli,Ezgi Aydın,M.Latif Subaşı

25 Aralık Cuma (U-17)
Donatım-Horozköy:M.Ali Pektaş,Semih Başkesen,Özge Kanbay
Esnafspor-Hacıhaliller:M.Sami Gürmen,Özgür Ceylan,Berk Tezcan
Meriç-Manisa G.B:Tayfun Gürbüz,Ezgi Aydın,üneyt Aydın
Cevdet Yıldırım/Kaynak:Manisa Hakem Ve Gözlemciler Derneği

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: