Sotes Yaz Okulu 4 Koldan..

SOTES-YAZ-OKULUSOTESSPOR Futbol Yaz Okulu, koordinatör Kadir Bilir, antrenörler, Remzi Paşalı ve Kemal Ayhan nezaretinde tüm hızıyla devam ediyor.

Yaz okulu hakkında koordinatör Kadir Bilir şunları söyledi; ”Soma Sotes Spor olarak sponsorlarımızın da desteği ile 4 merkez de futbol yaz okulu açmış bulunmaktayız.Soma dışında sınırlı sayıda kontenjanla açmış olduğumuz futbol okulları ile bir ilki yaparak ailelerimizin ayağına bu hizmeti götürdük”dedi.
Bilir, ” 1-Sotes Nazım Yavuz Futbol Okulu, 2-Sotes Cenkyeri Mehmet Ali Uygec Futbol Okulu,3-Sotes Avdan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Futbol Okulu, 4-Sotes Turgutalp Futbol Okulu Futbol Okullarımıza destek veren Soma Belediye Baskanı Hasan Ergene, ELi Müessese Müdürü Hakkı Duran, Cenkyeri Kaya Market Mükerrem Kaya, Akhisar Özel Doğuş Hastanesi, Avdan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine ve ismini yazamadığımız Soma’mızın Öncü kuruluşuna Sotes Futbol Okulları Antrenör’leri Remzi Paşalı, Kadir Bilir, Kemal Ayhan ve Futbol Okulu öğrencileri adına teşekkür ederiz. Soma Sotes Futbol Okulları olarak öncelikli hedefimiz geleceğimiz olan çoçuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak saygılı,ahlaklı,iyi birer insan ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirmektir. İçlerinden yetenekli sporcularıda Soma Sotes Spora ve Soma spor’una kazandırmaktır.”dedi.

Cevdet Yıldırım

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: