Soma Taekwondo Kuşak Sınavını Gerçekleştirdi.

DSC_0138SOMA Taekwondo İhtisas Kulübü ve Çocuk Gelişim Merkezi sporcuları, Pazar günü  Vali Muzaffer Ecemiş Kapalı Spor Salonunda 171 sporcunun katılımıyla Mayıs 2015 kuşak sınavını gerçekleştirdi.

DSC_0120Kuşak sınavına: Soma Taekwondo İhtisas Kulübü Başkanı Orhan Karslı, Üyeler Aydın Uludağ, Mustafa Altınöz, Fatma Karslı, Ali Gürleyen, Burçin Güven, Kenan Ergin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dilek Kuruçay’ın yanı sıra kalabalık sporcu velileri katıldı.

DSC_00154 ayda bir gerçekleşen kuşak sınavında öğrenciler bir üst kuşağa terfi edebilmek için marifetlerini gösterdiler. Kulüp Taekwondo Antrenörleri Murat Döker, Ahmet Bayraktar, Tuğrul Çil, Serkan Açıkgöz ve Kenan Ergin’in talimatları doğrultusunda hünerlerini sergilerken,  Soma Taekwondo İhtisas Kulübü Başkanı Orhan Karslı, Üyeler Aydın Uludağ, Mustafa Altınöz, Fatma Karslı, Ali Gürleyen, Burçin Güven ve Kenan Ergin’den oluşan komisyon sporcuların bir üst kuşağa terfi etmesi için jürilik yaptılar.

DSC_0049Velilerin heyecanla izlediği müsabakalarda sporcuların birbirinden güzel hareketleri izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

DSC_0012Soma Taekwondo İhtisas Kulübü Başkanı ve 6.Dan Siyah Kuşak Antrenörü Orhan Karslı, sınav sonrası yaptığı açıklamada, kuşak sınavında başarılı olan sporcuları kutlarken, “İnşallah onları ileride uluslararası turnuvalarda izleriz ve gurur duyarız. İçlerinde çok yetenekli sporcular var. Ancak biraz daha çalışmaları gerekiyor. Hedefimiz tekvando sporunu geliştirmek ve dünya çapında yıldızlar çıkarmak” dedi.

Kuşak Sınavına ait 150 adet fotoya Soma’da Spor adlı Facebook sayfamızdan bakabilirsiniz..
Cevdet Yıldırım

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: