Play-Off, Masterler,Ertuğrul Dilek..

DSC_07882014-2015 Sezonunda Süper Amatör Kümede ilk iki sırayı alan Horozköy-Donatım-Salihli Bld. ve Kocaçeşme takımları arasında çift devreli lig usulü oynanacak olan müsabakalar geçtiğimiz hafta sonunda başladı. Bu müsabakalar 26 Nisan’a kadar devam edecek.

Ertuğrul Dilek Tesislerinde oynanan Horozköy–Kocaçeşme müsabakası ilk düdükten son düdüğe kadar heyecanın üst düzeyde olduğu bir müsabaka idi. Bu da Bal yolunda kıran kırana mücadele olacağının ilk sinyali idi. Salihli’de oynanan ve buradaki müsabakayı izleyen A.S.K.F.  Başkanımız İsmail Aydın ile görüşmemde Salihli Bldspor –Donatım müsabakanın da üst düzey oynandığı bilgisini aldım. Bu yolda kim bir üst lige çıkarsa çıksın, kazananın her zaman Manisa Futbolu olması temennisiyle takımlarımıza başarılar dilerim.

DSC_0529Masterlerde Manisa’nın Büyük Başarısı
Bornova Belediyesi tarafından Ata Albayrak Ligi adıyla düzenlen ve 6 yıldır devam eden ( Ege Masterler Ligi) Sona erdi. Finallerde ilk üçe Manisa takımları girdi. Soma, Salihli Ve Manisa 1965 ilk üçe girerek, âdeta bu lige bu lige ambargosunu koymuş oldu. Bu başarıyı bizlere yaşatan tüm Manisa Master Takımlarımızı tebrik ederim.

Ertuğrul Dilek “S.O.S” Veriyor.
Geçtiğimiz hafta  sonunda Süper amatör küme play-off müsabakasının oynandığı Ertuğrul Dilek Tesisleri artık S.O.S. veriyor. Özellikle bu sahanın tribün tabanının tahta kontra plaktan olması, tribünlerinin üstündeki brandanın çıkmış olması, kale arkasında top kaçınca alınmadaki sıkıntılar devam ediyor. Özellikle tribün tabanı tahta. Çok yeri kırık ya da yamalı. Bu tribünün dolu olduğunda tabanın çökmesi gibi kötü bir faciayı aklımdan bile geçirmiyorum.3 yıldır adeta Allah korusun, kötü bir kazaya davetiye çıkarıyor. Sporseverler olarak kendi aramızda konuşuyoruz Bir kaza olduktan sonra iş işten geçmiş olacaktır. Kale arkasına da bir file germek ve kale arkasındaki dikenliği temizletmek gerekli. Hatta kale arkasına misafir takım için de bir tribün de yapılmalı. Bir de bu sahamızın karşı duvarları da çirkin görülüyor. Boya badana yapılırsa çok iyi olur. Bu konu ile büyüklerimizin ilgilenmesi temennisiyle.HOŞÇA KALIN.

Muharrem KAZER

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: