Soma’dan “Anlamlı Teşekkür “

unnamed-(1)2005 doğumlular Halil Onultmak Turnuvası finalinin Soma’dan misafirleri vardı. Manisa’ya Maden Kentimiz Soma’dan gelen bu misafirlerimiz ödül töreninde yaptıkları konuşma verdikleri hediyeler ile de çok farklı bir anlam kattılar.

ÖZEL HABER: Muharrem KAZER.

Ege Linyitlerinde Makine Ressamı olarak çalışan Adnan İzci ve oğlu, Halil Onulmak Futbol Turnuvası finalinde turnuvanın başmisafiri idiler. Baba ve oğul protokol ile müsabakaları izledi.  Turnuva ödül töreninde de duygularını ifade ettiler. Somalı misafir konuşurken duygusal anlar da yaşandı. Manisaspor Elit Gruplar Koordinatörü Naci Duman’a Madenci Bareti taktılar ve Soma Maden Heykeli ile sporculara da hediyeler verdiler.

Adnan İzci ve oğlu Yiğit ile turnuva finali sonrası konuştuk

Acımızı Paylaşan Herkese Minnettarız

Adnan İzci ve oğlu Yiğit ile turnuva finali sonrası konuştuk. Adnan Bey duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: ”Bizlerin acısını paylaşan herkese minnettarız. Naci Duman Hocamız da Soma’ya geldi. Kendisi ile tanıştık. Bizlerin acısını paylaştı. Kendisine ve acılarımızı paylaşan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. ”dedi.

Naci Duman Hocam Hep Destek Oldu

Keskin sözlerini şöyle sürdürdü.” Naci Hocam Manisa’ya geldiğimizde her zaman destek oldu. Manisaspor’un müsabakalarına giriş olmak üzere, elinden geldiğince her konu ile ilgilendi. Soma’ya katkılarda bulundu. Biz de Soma’da Şehit olan 301 madencinin anısına, çam sakızı çoban armağanı bir şeyler verelim dedik.  Acımızı paylaşan Naci Hocamıza ve sevgi ve saygılarımızı sunmak istedik.”

Yiğit’in En Büyük Hayali Manisaspor’da Oynamak Ve Buradan Milli Takıma Seçilmek

Keskin sözlerini şöyle tamamladı: Oğlum Soma’da Anaokulundan bu yana jimnastik sporu ile ilgilenmekte. Manisa şampiyonu. Aynı zamanda Soma spor alt yapısında U-13 takımında forvet oynamakta. Onun da bir hayali var. Onu da kendisi söylesin” dedi

Yiğit Keskin de hayalini şöyle ifade etti: “Manisaspor ’da forma giyip, Buradan milli takıma kadar çıkmak istiyorum. Okulumla sporu bir arada götürmek istiyorum. ”dedi

unnamedBaba Ve Oğul Bareti Naci Duman’a Taktılar           

Turnuva finalinde baba ve oğul birlikte Manisaspor Elit Gruplar Koordinatörü Naci Duman’a birlikte madenci baretini taktılar ve Soma Maden Heykelini takdim ettiler.

Manisaspor Elit Gruplar Koordinatörü Naci Duman da ”Öncelikli olarak çok teşekkür ediyorum. Bizleri çok duygulandırdınız. Sporcumuz için gereken her türlü katkıyı sunmaya hazırız. ”dedi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: