16.Hafta Maçlarının Hakemleri Açıklandı

MANİSA-HAKEMLER

MANİSA Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 04.02.2015 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerinde oynanacak fut bol karşılaşmaların da görev yapacak Hakemleri, aşağıdaki şekilde atamıştır.

Not: Hocalarımızın fotolarını görmek için buraya…

6 Şubat Cuma (U-17)
Soma Sotes-A. Yıldırım:Onur Yayla,Y.Emre Çakar,Gökhan Arık

7 Şubat Cumartesi (Akademi)
Akhisar Bld-Bucaspor:Enver Sevinç,Oğuz Erdoğan,D.Mert Şen
Turgutluspor-Denizli B.Ş.B:Ferhat Demir,Y.Emre Çakar,Faik Mutlu
Manisaspor-Göztepe:Ramazan Güçlü,H.Efe Cengiz,Tayfun Gürbüz
Akhisar Bld-Bucaspor:Aziz Özkaya,Oğuz Erdoğan,D.Mert Şen
Turgutluspor-Denizli B.Ş.B:Harun Çakır,Y.Emre Çakar,Faik Mutlu
Manisaspor-Göztepe:H.Efe Cengiz,Ramazan Güçlü,Tayfun Gürbüz

7 Şubat Cumartesi (Süper Amatör)
Sarıgöl G.B-Kocaçeşme:Emre Turcan,Mustafa Uslu,Yusuf Amitoğlu
Sart-Kulaspor:Cumhur Altay,Serdar Mersinli,Engin Eyigün
Salihli Bld-Poyraz Damları:İ.Çağlar Uyarcan,M.Hakan Efe,Onur Yayla
Demirci-Emir:Aydoğan Kaçmaz,Kemal Namlı,Şevket Teker

7 Şubat Cumartesi (1.Amatör)
D.M.Yıldırım-Akgün:H.Gökberk Arslan,Fatih Dikbez,Hüsnü Sakarya
Meriç-Yunusemre Bld:Mehmet Bal,Kadir Günal,İzzet Özeren
Karaağaçlı-Yörük:H.Kazım Erten,Özgür Yıldız,H.Güray Bayın
Alaybey-Ulucami:Yiğit Özaydın,T.Hakan Karakılıç,R.Uyan Çakar

8 Şubat Pazar (Akademi)
Akhisar Bld-Sivasspor:Onur Yayla,Koray Kaya,Şevket Teker,H.Güray Bayın
Turgutluspor-Fethiyespor:Aydoğan Kaçmaz,Emre Zeybek,İzzet Özeren,Özgür Yıldız

8 Şubat Pazar (Süper Amatör)
İstasyon G-Horozköy:Mehmet Şibal,A.Kerem Özkan,Erman Berber
Sanayi-Mütevelli:Sinan Diktaş,Hakan Çınar,Engin Eyigün
Donatım-Saruhanlı Bld:Ulaş Ayduran,Hakan Yavuz,Y.Emre Çakar
Murat Germen-K.Acar İdman:Cemalettin Gündoğdular,Gökmen Çambel,Aziz Özkaya

8 Şubat Pazar (1.Amatör)
Güneşli-Karabulut:Serdar Mersinli,Tufan Tezol,Oğuz Erdoğan
Gölmarmara-Bakır G.B:Yusuf Bulut,Kemal Namlı,Metin Karayılan
A.Yıldırım-Hacırahmanlı:Ali Tunçer,Mustafa Uslu,Kadir Günal
Çağlayan-Halitpaşa…:Emre Turcan,M.Hakan Efe,Adil Ekinci
Karaoğlanlı-Selvilitepe:Halil Çıkrıkçılar,Alican Güler,Alper Çavdar
Kasaba-Ahmetli Bld:Mustafa Helvacıoğlu,R.Uyan Çakar,Evren Alkan
Alem-Turgutlu Bld:Yusuf Amitoğlu,Baykal Yavuz,Ferhat Demir
Kelizafer-Lidya:Yiğit Özaydın,Harun Çakır,Alper Kara
Yeşilyurt-Kula Ülkü:Günsoy Kaya,Aydın Altıntaş,Gökhan Arık
Alaşehir G.B-Trazlar:Süleyman Akçit,T.Hakan Karakılıç,H.Emre Çetinkol
Selendi-Salihlispor:Gökhan Çevik,M.Ali Elver,Alican Pektaş

8 Şubat Pazar (Master)
Salihli 5 Eylül Master-Bal-Göç Master:Ali Eren,Hüsnü Sakarya,Lütfü Yiyit
Manisa 1965 Master-Başlçova Master:Yasin Saygılı,D.Mert Şen,Mustafa İnce

11 Şubat Çarşamba (U-14)
Murat Germen-1975 Malta:Harun Emre
Meriç-Manisa G.B:Lütfü Yiyit
Manisa Bld-Yunusemre Bld:Abidin Özgür Çancı
A.Yıldırım-Saruhanlı Bld:Mustafa İnce
Sarıgöl G.B-Selvilitepe:Özgür Ceylan
Alaşehir Bld:Salihlispor-Adil Ekinci

12 Şubat Perşembe (U-19)
Mütevelli-Donatım:H.Gökberk Arslan,Aziz Özkaya,Y.Emre Çakar
Murat Germen-Karaağaçlı:Şevket Teker,    Harun Çakır,Gürkan Ilgazcan
Turgutlu Bld-D.M.Yıldırım:Oğuz Erdoğan,Kani Yıldırım,Gökhan Arık
Malta-Manisa Bld:Ali Tunçer,Alican Pektaş,Hüseyin Akarsu
Meriç-Selvilitepe:M.Ali Elver,Tayfun Gürbüz,Çiğdem Fırat
Salihlispor-Salihli Bld:Engin Eyigün,R.Uyan Çakar,Alpay Başkesen
Manisa G.B-Soma Sotes:Onur Yayla,Özgür Yıldız,Kamil Dinçer
Somaspor-K.Acar İdman:Gökhan Özkan,H.Emre Çetinkol,Orhan Çakar
Saruhanlı Bld-A. Yıldırım:Y.Emre Çakar,Faik Mutlu,Harun Emre
Cevdet Yıldırım/Kaynak:Manisa Hakem Ve Gözlemciler Derneği

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: