2014 Yılı Sona Ererken..

Muharrem-Kazer-jpgUMUTLA yaşayan biz insanoğlu koca bir yılı da geride bırakıyor. Çok hızla geçen ve birbirini takip eden takvim yaprakları da bir bir eriyip gidiyor. İşte, sayılı günler gelip geçti ve yeni umutlar ve heyecanlarla başlayacağı mız yeni bir yıl daha geldi.

KÖŞE:Muharrem KAZER

Bu köşeden tam 9 yıldır sizlere Manisadaki sporun gündemini taşımaya ve paylaşmaya çalışıyorum. Buradan heyecanları, sorunları, sevinçleri, başarıları …. sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Büyükşehir ve Soma Maden Faciası. Bu yıla Manisalı olarak aklımızda kalan ve hatırlayacağımız en önemli olaylar. BİRİ KENT OLARAK MİLAT, DİĞERİ DE ASLA UNUTAMAYACAĞIMIZ BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜMÜZ.

2014 yılında yapılamayanları inşallah 2015 yıl içinde yaparız. Sıkıntılar çözülür. Amatörün saha çilesi, Manisaspor’un başarısı, Akhisar’ın başarısı, Turgutlu’nun başarısı önemli. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ve Somaspor’un 2014 yılında son dakikalarda uzandığı ama ulaşamadığı 3.lig hayali inşallah 2015 yılında gerçekleşir.

Temennilerimiz amatörün sağlıkçı, idman sahası, belediyelerin kalkması ile maddi sıkıntılar konusunda olacak. Bunun yanında amatör ve profesyonel olarak yapılan voleybol, basketbol, judo, güreş, muay-thai,yüzme….. gibi tüm branşlar için de olacak. Çünkü gençlerimizin ve yarınlarımızın spor yapması şart. Bunun için de imkanlarının artması gerek. Bununla birlikte de ülke genelinde Manisamızın spordaki başarısının artması gerek. Tesis arttıkça spor yapan da artacaktır. Gençlerimiz kötü alışkanlıklardan da uzak kalacaktır. Bunu inşallah 2015 yılında Büyükşehir olan Manisa 17 ilçesiyle “SPORDA ATILIM YILI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİR.”

İşte bu duygu ve düşüncellerle 2015 yılının vatanımıza, milletimize, Manisamıza ve ilçelerimize hayırlar getirmesini temenni ederim.

 HOŞÇA KALIN.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: