Köyler ve Beldeler Arası Futbol Turnuvası Başladı

DSC_0298SODER’in İlçe halkını kültürel ve sportif faaliyetlere yönlendirerek olumlu davranışları kazandırma adına düzenlediği ‘’Köyler ve Beldeler arası Futbol Turnuvası’’ Sotes Kapalı Halı Saha Tesislerinde başladı.

Soma’lılar Dayanışma Derneği tarafından İlçemizde ikincisi gerçekleşen Köyler Arası Futbol Turnuvasının açılışı programına Soma Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Özkan başta olmak üzere, Soma Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna, Ak Parti İlçe Teşkilatı Üyeleri Adnan Tekin ve Turgay İnce Soma’lılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Engin Bozdemir, SODER Yönetimi ve turnuvaya katılan köy takımları katıldı.

DSC_0300ÖZKAN, ”DİĞER DERNEKLERİMİZEDE ÖRNEK OLUR”
Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Özkan açılış konuşmasında şunları söyledi: ”Soma’lılar derneği bu turnuvayı ilk defa geçen sene gerçekleştirmiş ve çok da güzel katılım olmuştu. Gençlerimiz, Soma’mızın köylerinden, mahallelerinden kurdukları takımlarla gayet güzel mücadele sergilediler.Tabi doğal olarak ta bu turnuva halkımızın yoğun ilgisini çekti. Bu yılda ikincisini gerçekleştiriyorlar. Ben sizin vasıtanızla Dernek başkanını ve dernek yönetimini bu konudaki çalışma ve gayretlerinden ötürü tebrik ediyorum. İnşallah bu turnuva Soma’mızda gelenek haline gelir ve Soma’daki diğer derneklerimizin de çalışma ve faaliyetlerinde önünü açar ve örnek olur”dedi

DSC_0299BAŞLAMA VURUŞUNU M.ALİ ÖZKAN YAPTI
2.si düzenlenen turnuvanın başlama vuruşunu Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Özkan yaptı.M.Ali Özkan’ın başlama vuruşu ile start alan turnuvanın ilk gününde A-grubunda yer alan Deniş-Musa Hoca takımları ile Beycespor ve Sevişlerspor takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşmalarda Deniş Musa Hoca takımını 3-2, Sevişlerde Beyce’yi 3-1 mağlup etti.
 
ENGİN-BOZDEMİRBOZDEMİR, AMACIMIZ ”SPORTİF ve KÜLTÜREL FAALİYETLERİ GELİŞTİRMEK”
Turnuvanın organizesini üstlenen Soma’lılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Engin Bozdemir, karşılaşmalar öncesinde şunları söyledi: ‘’Amacımız; bu turnuvaya başlarken bölgemizdeki gençliğin ihtiyaç duyduğu sportif ve kültürel faaliyetlerinin geliştirilmesi adına atılmış sosyal bir etkinliktir. Bu bağlamda turnuvaya iştirak eden tük köy takım ve yöneticilerimize huzurlarınızda teşekkür ederim’’dedi.

YÜKSEL-BÜLBÜLBÜLBÜL,’’ BEYCESPOR ÖRNEK OLACAKTIR’’
A-grubunda mücadele edecek olan Beycespor kaptanı Yüksel Bülbül’de turnuva hakkında şunları söyledi: ‘’Öncelikle Turnuvanın oluşumuna önderlik eden Soma’lılar Dayanışma Derneği Başkanı Engin Bozdemir’e teşekkür ederiz. Beyce Köyü olarak, bu tür sosyal aktivitelerde yer almaktan son derece memnunuz. Beyce spor olarak, gerek saha içi gerekse de saha dışında tüm takımlara örnek davranışlarda bulunacağız. Turnuvanın kazasız ve belasız geçmesi adına tüm takımlara başarılar dilerim’’dedi.

Toplam 10 takımın mücadele edeceği turnuvada gruplarda yer alan takımlar şunlar:
A-grubu:
Beycespor 1
Sevişlerspor3
Avdanspor
Denişspor
Musa Hocaspor

B-grubu:
Turgutalpspor
Kayrakaltıspor
Bayatspor
Kozluörenspor
Türkpiyalespor

BEYCESPORDSC_0307DENİŞDSC_0293
FOTO-HABER:Cevdet Yıldırım

Reklamlar

One Response to Köyler ve Beldeler Arası Futbol Turnuvası Başladı

  1. Engin bozdemir dedi ki:

    Turnuvamızın açılısina katılıp bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.takımlarımıza da basarılar dileriz.cevdet hocama da somaya böylesine güzel hizmetinden dolayı ayrıca teşekkürler.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: