Amatör Kulüplere Para Yardımı

3ŞEHZADELER Belediyesi tarafından, Öğretmenler evinde 29 kulübün katılımı ile düzenlenen kahvaltıdan sonra amatör kulüplerin hesapları na nakdi yardımlar yatırıldı.

HABER:Muharrem KAZER

Şehzadeler Belediyesi kendi sınırları içinde bulunan değişik branşlarda faaliyet gösteren amatör kulüplere nakdi yardım elini uzattı. Kahvaltıya 29 amatör kulübün temsilcisi A.S.K.F. adına Başkan İsmail Aydın, antrenörler hazır bulundu. Kahvaltıda konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik” Dernekler masasına son 3 yılda verilmiş olan beyanname, kulüplerin faaliyet alanına dikkat edilerek nakdi yardım miktarları belirlenmiştir. ”dedi

                  unnamed KULÜPLERİN HESABINA TOPLAM 53.500 TL. YATIRILDI

Şehzadeler Belediyesi bir ilke imza atarak amatör spor kulüplerine ilimizde ilk kez nakdi yardım yapmış oldu. Konu ile ilgili olarak kahvaltıda Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik” Bu çalışmaları yaparken ASKF ile işbirliği yaptık. Bunun neticesinde ortaya bu uygulamayı yaptık. Kendilerine ve ekibine de yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Kulüplerimizin talep yazıları alındı. Su an itibari ile de tüm kulüplerin banka hesaplarına toplam 53500 tl. geçecek. Bu bir başlangıçtır. İnşallah gelecek yıllarda daha iyi koşullarda yardımlarımız sürecektir. Bu rakamlar en azından acil nakit ihtiyacınıza katkıda bulunur. Lisans, antrenör ücretlerinde bir nebze katkıda bulunur. Ayni yardım yerine sizlerin talebi ile bunu tercih ettik. Tüm kulüp yöneticilerimize güveniyoruz. Bu rakamların gençliğin hizmetine sunulacağına güvencimiz tam. Zaman zaman da ulaşım hizmetleri vermeye çalışacağız. İnşallah spor kompleksleri kurarak buralardan tüm gençliğimizin faydalanmasını sağlarız” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: