Aleyna Şahin Türkiye 2.si Oldu.

YILDIZ-SPORLARITÜRKİYE Yüzme Federasyonunun 2013 yılı faaliyet programında yer alan ve 40 ilden 700 sporcunun katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda Samsun Yıldız Su Sporları öğrencisi Aleyna Şahin 200 metre kurbağalamada Türkiye 2. oldu.

SAMSUN-YILDIZKUPAYLA DÖNDÜLER!

24–25 Ağustos 2013 tarihlerinde gerçekleşen Türkiye Kulüplerarası Anadolu Kupası finalleri, Isparta’da yapıldı. Süleyman Demirel Üniversitesi 29 Ekim Kapalı Yüzme Havuzu’nda, 41 spor kulübünün katılımı ile gerçekleşen şampiyonada, antrenörler Salih Yıldız ve Mustafa Yıldırım nezaretindeki Samsun Yıldız Su Sporları, Samsun’a  Bayanlar Kurbağalama dalında  Aleyna Şahin’in 200 metredeki Türkiye ikinciliği başarısıyla döndüler.

SALİH-YILDIZ-MUSTAFA-YILDIRAntrenörler Salih Yıldız ve Mustafa Yıldırım, Aleyna Şahin’in Türkiye 2.liği için çok mutlu olduklarını ve bu başarıların diğer sporcularla da devam edeceğini vurguladılar. Yıldız ve Yıldırım, ”Yaz sezonunu başarı ile tamamladık. Aynı başarıyı kış sezonunda da devam ettirip Samsunumuzun adını tüm Türkiye ye duyurmak istiyoruz”dediler.

FOTO-HABER:Deha SEMİZ

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: