Soma Linyitspor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi

Soma linyit spor Kulübü,  2011 yılı Öğretim ve Eğitim sezonunun kapanmasının sonra başlatmış olduğu,  Yaz Futbol Okulu çalışmalarını 2012 yılında emekli olacak Başkan  sn Mustafa Gülşen adına düzenlenen Futbol Turnuvası ile bitirdi.

.

20 Haziran’da başlayan Futbol Yaz Okulunda Linyit spor Antrenörü Cevdet Yıldırım, Uğur Geren, Ramazan Çapar, Engin Kahraman, Ahmet Yılmaztekin ve sağlık uzmanı Cihat Hızlı gözetiminde 94-95-96-97-98-99-2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu futbol cambazı miniklere okul sonrası eğitimi verildi.

Gruplara bölünerek, haftanın beş günü antrenman yaptırılan minik futbolcular,  gelecek yıllar da  Türk futbolunun temelini teşkil edecekler.    Soma Linyit spor Kulüp Başkanı Mustafa Gülşen, gelecek için genç sporculara önerilerde bulunarak, İlçe, İlimiz ve Türk sporunda gençlerin önemi çok büyüktür. Her şey bu yaşlarda başlar ve gelişir.

Bu yaşta spora gösterdiğiniz ilgi ve alaka gelecekte sizlere çok şey kazandıracaktır, diyerek

”Hocalarınızın gösterdiği performans sadece Soma’da değil Manisa’da spor otoriteleri tarafından dikkatle izlenmiştir. Yaptıkları programlarla bir ilke imza atmışlardır. Yaz okulu futbol kurslarımız açıldığından bu yana sizler, yeşil sahalara deneyimli hocalar nezaretinde tesislere getirildiniz.

Sağlık bilgileri aldınız, arkadaşlığı ve dostluğu pekiştirdiniz. Sizler olmasaydınız biz spor okullarını açamazdık. Aileleriniz bu konuda duyarlı olmasaydı sizler spor okullarından faydalanamazdınız.  Bundan sonrada kurs bitti diye sakın ve sakın ola sokak çocuğu olmayın.  Burada aldığınız bilgi ve birikimlerinizi burada olmayan arkadaşlarınıza iletin. Bu geçici süreli bir eğitim değildir. Sizlerin hayatınızın belirli bir kısmında yer alabilecek bilgilerdir. Cünki bir deyim vardır. ”Tecrübe ve deneme bir insanın başından geçenler değildir. Başından geçenlerin bıraktığı izlerdir” Siz başınızdan geçen bu izleri hayatınız boyunca taşıyacak ve bunları arkadaşlarınıza aktaracaksınız.

Mustafa Gülşen:  ”Beni sabırla dinlediğiniz, sizleri bundan sonraki yaşantınızda ailenizle birlikte mutlu olmanızı diliyorum. Sizler Linyitsporlusunuz Linyitspor forması giymek ayrıcalıktır. Linyitspor’lu yöneticilik ve başkanlık yapmak daha ayrıcalıktır.

Yaz Spor Okulumuzun açılmasında bizlere desteğini esirgemeyen Müessese Müdürümüz sn. Hakkı Duran’a, Müessese Müdür Yardımcılarımız, sn Mahmut Samer’e, sn. Süleyman Altıparmak’a, sn. Recep Çetiner’e, ve Ali Ulu’ya şükranlarımı sunarım. Kulübümüz yöneticilerine, Soma Seyehat firması temsilcisi sn. Mehmet Adıbatmaz’a, Sağlık Uzmanı sn. Cihat Hızlı’ya ve sizleri buraya gönderen ailelerinize teşekkür ederim’’ dedi ve ekledi ‘’Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’’ diye Ulu Önder Atatürk’ün sözleriyle bitirdi.

.

Kupa,Madalya,Sertifika ve Plaketler sahiplerini buldu.

Futbol Yaz Okulunda şampiyon olan Mini Miniklerde Zeytinlispor, Miniklerde Darkalespor, Yıldızlarda ise Maden-İş’e şampiyonluk kupaları ve madalyaları verilirken, Mini Miniklerde gol kralı olan M.Can Solak, Miniklerde Mustafa Avcu, Yıldızlarda ise Ayhan Turan‘a plaket verildi. En değerli sporcular ise, Mini Miniklerde Tunahan Yavaş, Miniklerde Muhammed Balacan,Yıldızlarda ise,  Osman Yalazı‘ya plaket verildi.

Sertifika tören resimleri (1) için buraya..

Sertifika tören resimleri (2) için buraya..

One Response to Soma Linyitspor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi

  1. Emre dedi ki:

    Zeytinli sporu elimizden kaçırdık aslında bizim hakkımızdı. basit hatalar yaptık olsun seneye kimseye bırakmayacağız kupasyı

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: